Team.

Een gedreven en enthousiast team van vaste medewerkers. Dat is het menselijk kapitaal van Phobos & Actor, een full-service communicatiebureau dat ten dienste staat van de hedendaagse ondernemer.

carlo van tichelen

Carlo van Tichelen
Zaakvoerder & Strateeg
carlo@phobosenactor.be
linked in

luc de cuyper

Luc De Cuyper
Manager & Strateeg
luc@phobosenactor.be
linked in

an daems

An Daems
Projectmanager
an@phobosenactor.be
linked in

michele blockhuys

Michèle Blockhuys
Projectmanager & HR
michele@phobosenactor.be
linked in

sophie binnemans

Sophie Binnemans
Projectmanager
sophie@phobosenactor.be
linked in

naomi van eemeren

Naomi Van Eemeren
Project Manager
naomi@phobosenactor.be
linked in

steffi rouckhout

Steffi Rouckhout
Projectmanager & content marketeer
steffi@phobosenactor.be
linked in

lien van de sande

Lien Van de Sande
Content Marketeer
lien@phobosenactor.be
linked in

floor stoffelen

Floor Stoffelen
Content Marketeer
floor@phobosenactor.be
linked in

guy van bael v2

Guy Van Bael
Web Expert
guy@phobosenactor.be
linked in

marlies janssens

Marlies Janssens
Project & Automation Expert
marlies@phobosenactor.be
linked in

heidi anceau

Heidi Anceau
Grafisch Designer
heidi@phobosenactor.be

barbara decraene

Barbara Decraene
Grafisch Designer
barbara@phobosenactor.be
linked in

jasper symons

Jasper Sijmons
Online Marketeer
jasper@phobosenactor.be
linked in

Meer info nodig?

Wenst u een overzicht van de individuele kennis en competentie van elk van onze medewerkers, geef ons even een seintje via info@phobosenactor.be en we sturen de gepaste informatie door.

Contacteer ons.

Je bent op zoek naar een samenwerking en je denkt dat ons communicatiebureau een waardevolle partner kan zijn? Dat denken wij ook!
Stel ons een vraag of laat ons weten wat jouw project inhoudt en ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen.