Team.

Een gedreven en enthousiast team van vaste medewerkers. Dat is het menselijk kapitaal van Phobos & Actor, een full-service communicatiebureau dat ten dienste staat van de hedendaagse ondernemer.

HZL5137

Carlo van Tichelen
Zaakvoerder & Strateeg
carlo@phobosenactor.be
linked in

HHZL6168 3

Lieve Massie
Creative & Operational Director
lieve@phobosenactor.be
linked in

HZL5068

An Daems
Projectmanager
an@phobosenactor.be
linked in

DSC07854 9

Nathalie Lievrouw
Projectmanager
nathalie@phobosenactor.be
linked in

HZL5203 2

Barbara Decraene
Grafisch Designer
barbara@phobosenactor.be
linked in

HZL5315

Heidi Anceau
Grafisch Designer
heidi@phobosenactor.be

HHZL7686 9

Lize Kog
Grafisch Designer
lize@phobosenactor.be

HZL5092

Guy Van Bael
Web Expert
guy@phobosenactor.be
linked in

HZL5106

Marlies Janssens
Project & Automation Expert
marlies@phobosenactor.be
linked in

HZL5333

Jasper Sijmons
Online Marketeer
jasper@phobosenactor.be
linked in

HHZL6184 3

Lien Van de Sande
Content Marketeer
lien@phobosenactor.be
linked in

Meer info nodig?

Wenst u een overzicht van de individuele kennis en competentie van elk van onze medewerkers, geef ons even een seintje via info@phobosenactor.be en we sturen de gepaste informatie door.

Contacteer ons.

Je bent op zoek naar een samenwerking en je denkt dat ons communicatiebureau een waardevolle partner kan zijn? Dat denken wij ook!
Stel ons een vraag of laat ons weten wat jouw project inhoudt en ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen.