Team.

Twee gedreven zaakvoerders en een enthousiast team van vaste medewerkers. Dat is het menselijk kapitaal van Phobos & Actor, een full-service communicatiebureau dat ten dienste staat van de hedendaagse ondernemer.

An Daems
Projectmanager
an@phobosenactor.be

Guy Van Bael
Web Expert
guy@phobosenactor.be

Marlies Janssens
Project & Automation Expert
marlies@phobosenactor.be

Joke Schalley
Grafisch Designer
joke@phobosenactor.be

Carlo van Tichelen
Zaakvoerder & Strateeg
carlo@phobosenactor.be
linked in

Heidi Anceau
Grafisch Designer
heidi@phobosenactor.be

Michèle Blockhuys
Projectmanager & HR
michele@phobosenactor.be

Barbara Decraene
Grafisch Designer
barbara@phobosenactor.be

Maria Willems
Copywriter & Office Manager
maria@phobosenactor.be

Stefan Adams
Marketing & Sales
stefan@phobosenactor.be
linked in

Jasper Sijmons
Online Marketeer
jasper@phobosenactor.be

Luc De Cuyper
Zaakvoerder & Strateeg
luc@phobosenactor.be
linked in

Sophie Binnemans
Projectmanager
sophie@phobosenactor.be

Lobke Vreysen
Content Marketeer
lobke@phobosenactor.be

Julie Verwilghen
Projectmanager
julie@phobosenactor.be

Contacteer ons.

Je bent op zoek naar een samenwerking en je denkt dat ons communicatiebureau een waardevolle partner kan zijn? Dat denken wij ook!
Stel ons een vraag of laat ons weten wat jouw project inhoudt en ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen.